دستمال
دستمال


آموزش تعميرات لپ تاپ و آموزش تعميرات موبايل در استان فارس  شيراز

دوره هاي حرفه اي آموزش تعميرات موبايل ، آموزش تعميرات لپ تاپ،آموزش تعميرات كامپيوتر،آموزش تعميرات تبلت،آموزش تعميرات تلفن همراه و اپل، براي اولين بار توسط بزرگترين آموزشگاه آموزش هاي شبكه و تعميرات پارسه در استان فارس و شهرهاي شيراز, مرودشت, كازرون, لارستان, جهرم, فسا, داراب, آباده و شهرهاي ديگر استان فارس برگزار مي شود  .

آموزش تعميرات موبايل و لپ تاپ دراستان مركزي اراك
 معرفي موسسه پارسه

انستيتو انفورماتيك پارسه در سال 88 با اخذ مجوز رسمي به شماره (27689) تاسيس گرديد با هدف ارتقاي سطح علمي و كيفي تعميرات فوق تخصصي سخت افزار كامپيوتر و لپ تاپ در ايران شروع به فعاليت نمود.
در راستاي رسيدن به اين هدف بستر هاي سخت افزاري و تجهيزات مدرن مورد نياز را تهيه و در كارگاه هاي مركز مستقر نموده است و هيات علمي متناسب و فرهيخته كه بهترين تعميركاران ايران به شمار مي روند را جذب نموده و به  تحقيق در راستاي بدست آوردن راهكار نوين تعميرات تجهيزات الكترونيكي و همچنين انتقال دست آورد ها به متقاضيان اقدام نموده است.

چشم انداز (vision)
اين  موسسه در راستاي چشم انداز كلي تدوين شده تلاش مي نمايد با توسعه كمي و كيفي  خدمات خود، بتواند بستري مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهيزات تخصصي تست و تعمير لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمير و بازيابي اطلاعات و آموزش فوق تخصصي تعميرات سخت افزار در عاليترين سطح كيفي در كشور را به عموم هم ميهنان فراهم آورد.

ماموريت (mission):
نظارت و كنترل كيفي و كمي بر فعاليت شعب ،افزايش شعب در سطح كشور ، اطلاع رساني به عموم هم ميهنان و بكارگيري ابزار هاي نوين فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترين ماموريت هاي اين واحد به شمار ميرود.

براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه ي آموزش تعميرات لپ تاپ و آموزش تعميرات موبايل در سايت پارسه مراجعه كنيد.


توضيحاتي در مورد استان فارس

استان فارس

در چند هزار سال پيش، در اين ايالت اقوام بومي اين سرزمين به ويژه ايلاميان سكونت داشته‌اند كه از آنان آثار زيادي در گوشه و كنار فارس بر جاي مانده‌است كه نشانگر اين است اين ناحيه ناحيه‌اي آباد و فرهنگي بوده‌است. پارسها مردمان بودند آريايينژاد كه معلوم نيست كِي به فلات ايران آمده‌اند، در كتيبه‌هاي پادشاه آشور شمشي اداد پنجم ۸۲۳ تا ۸۱۰ پيش از ميلاد و در كتيبهٔ سناخريب در سال ۶۹۱ پيش از ميلاد و همچنين در يك رشته از نامه‌هاي آرشيو پادشاهان آشور كه مربوط به حوادث ۶۵۳ تا ۶۵۲ پيش از ميلاد است، پارسوآش به عنوان يكي از ايالات منتهي عيلامي ذكر شده‌است، به عقيده محققان پارسوآش امكان دارد كه همان پارس باشد.

در برخي از منابع پارسوا با پارسواش يكسان دانسته شده‌است اما ريچارد نلسون فراي مي‌نويسد گمان نمي‌رود كه پارسواش همان استان پارسواي آشور در خاور درياچه اروميه باشد.بر اساس اسناد مورخان يوناني قبايل پارسي به شش طايفهٔ شهري و ده‌نشين و چهار طايفهٔ چادرنشين تقسيم مي‌شدند، طايفه‌هاي شهري عبارتند از: پاسارگاديان، مرفيان، ماسپيان، پانتاليان، دروسيان، گرمانيان كه مهم‌ترين آنها پاسارگاديان بودند و قبيلهٔ هخامنشي و پادشاهان ناحيهٔ پارس از اين قبيله هستند همچنين چهار طايفهٔ چادرنشين عبارتند از: دائي‌ها، مردها، دروپيك‌ها، ساگارتي‌ها دولت ايلاميان در سال ۶۳۶ پيش از ميلاد به دست آشوريان از بين رفت و شوش پايتخت آن به دست طوايف پارس افتاد.
از هخامنشيان تا پايان دوران ساساني
مؤسس پادشاهي پارس هخامنش است كه تقريباً در ۶۵۰ قبل از ميلاد مي‌زيست. پايتخت او شهري بوده‌است به همين نام كه خرابه‌هاي آن هنوز باقي است. از خود هخامنش كه سلسلهٔ بزرگي به نام او خوانده شده‌است، چندان اطلاعي در دست نيست اما محتمل است كه او طوايف مختلف پارس را متحد كرده باشد. پسر او چيش‌پيش از ضعف دولت عيلام بعد از مغلوبيت آنها در مقابل آشوربنيپال استفاده كرد و ناحيه موسوم به انزان يا انشان را كه شامل شوش و مجاور آن خوزستان بوده متصرف شد و عنوان پادشاه انشان را اختيار كرد چون وفات يافت يكي از پسرهايش مالك انشان و آن ديگري صاحب سرزمين پارس گرديد. در قرن ششم قبل از ميلاد هر دو قسمت به اطاعت يك نفر از دودمان مذكور درآمد كه كمبوجيه يكم نام داشت.

وي دختر استياكس پادشاه ماد به نام ماندانا را به زني اختيار كرد و كوروش بزرگ فرزندي بود كه از اين وصلت پيدا شد. كوروش در سال ۵۵۹ قبل از ميلاد جانشين پدر شد و در سال ۵۵۰ بر مملكت ماد تسلط يافت و اكباتان پايتخت آن را تسخير كرد. كوروش اكباتان را پايتخت تابستاني و شوش را پايتخت زمستاني خود قرار داد و نخستين دولت بزرگ جهاني يعني شاهنشاهي هخامنشي را بدين ترتيب بوجود آورد. هخامنشيان ۲۲۰ سال (از ۵۵۰ پيش از ميلاد تا ۳۳۰ پيش از ميلاد) بر بخش بزرگي از جهان شناخته‌شده آن روز از رود سند تا دانوب در اروپا و از آسياي ميانه تا اَپاختر خاوري آفريقا فرمان راندند. شاهنشاهي هخامنشي به دست اسكندر مقدوني برافتاد.
مقالات پارسه

 برخي از كاربران گوشي سوني اكسپريا ايكس زد از عرضه اندرويد نوقا براي اين گوشي ژاپني خبر داده‌اند و پس از بررسي‌هاي دقيق در وبسايت XDA، معلوم شد اين به روز رساني فعلا به كشورهاي استراليا، هلند، روسيه و تركيه محدود خواهد بود. گفته مي‌شود،‌ چشم بادامي‌ها به مرور زمان خوش طعم‌ترين نسخه اندرويد را براي ساير كشورها توسعه خواهند داد و به زودي امكان آپديت به اندرويد نوقا براي كاربران ايراني نيز فراهم خواهد شد.

حجم آپديت اندرويد 7 براي اكسپريا ايكس زد سنگين و حدود يك گيگابايت تخمين زده مي‌شود؛ بنابراين بهتر است از اتصال ايمن و دائم اينترنت واي فاي‌تان اطمينان حاصل كنيد و سپس نسبت به دانلود اين به روز رساني اقدام كنيد. همچنين، شما مي‌توانيد با مراجعه به مراكز خدمات رسمي سوني در سراسر ايران (البته پس از انتشار اندرويد 7.0 براي اكسپريا زد ايكس در ايران)، سيستم عامل دستگاهتان را با خيال راحت آپديت كنيد.

خدمات ماآموزش تعميرات موبايل در شيراز مي باشد .


امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۵۸:۰۶ ] [ دستمال ] [ نظرات (1) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 474
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب