دستمال
دستمال

راحت ترين و بااطمينان ترين راه خريداري كاندم را اين سايت براي شما هم وطنان عزيز فراهم كرده مي باشد به اين گونه كه براي خريد كاندوم  برخلاف وب سايتهاي ديگر كه يك ابهام ايجاد ميكنند و قيمت هاي خريد كاندوم معلوم نمي باشد وبراي پيدا كردن محصولات بايد سايت را زير و رو كرد اين سايت مستقيما محصولات وقيمت آن ها را نمايش مي دهد وهيچ سردرگمي براي شما ايجاد نمي كند  .

موضوع اين وب سايت  خريد كاندوم مي باشد.

چگونه آلت تناسلي خود را جوان نگه داريم:


همه مي دانيم كه زياد شدن سن و عوامل مانند الودگي هوا و... باعث پيري و شكستگي پوست مي شود همين دلايل بر پيري وچروكيدگي آلت تناسلي نيزمتاثر بوده (البته شدت ها كمي متفاوت است) اما تفاوت دردرمان است

چراكه شما كافيست به دارو خانه برويد وباهزاران دارو براي درمان مشكل پوست مواجهه شويد اما اين داروها براي آلت تناسلي مناسب نيستند  بگذريم وسريع تر به راه هاي درمان اشاره كنيم.
دراين مقاله از5روش براي درمان اين موضوع رونمايي مي كنيم :

 

 توصيه نخست :زماني كه واژن خود رامي شوييد ازمواد شوينده ضعيف بهره بگيريد:


چراكه شوينده هايي مانند صابون هاي خاص باعث پژمردگي وتحريك زيان آور عصب هاي آن ناحيه مي گردد


توصيه دوم :يك رژيم مناسب غذايي داشته باشيد كه دايما وزنتان بالا وپايين نرود:


چراكه پوست نيزمانند بادكنك مي باشد وقتي كه شما براي اولين بار يك باكنك را باد مي كنيد به توان بيشتري نياز داريد چراكه باكنك فرم سفتي دارد اما بعداز چندين بار تكرار اين موضوع ديگر بادكنك به راحتي باد مي شود وديگر فرم محكمي ندارد

وقتي شما دايما وزنتان بالا وپايين مي رود واژن دايما درحال كشش مي باشد وهمين موضوع مانند بادكنك فرم خوش حالت وترگل مرگل واژن را مي گيرد وآن را به پژمردگي مي كشاند
 

مورد سوم: سعي كنيد بيشتر مسيرهايي را كه مي خواهيد درطول روز بپيماييد را با دوچرخه برويد:

اصطكاك مداوم بدن با صندلي مي تواند باعث كشش لب هاي واژن شود، به خصوص اگر لب هاي بيرون به طور طبيعي بزرگ باشند.

 

موضوع اين وب سايت استفاده از كاندوم} مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۳۱:۰۱ ] [ دستمال ] [ نظرات (0) ]


آموزش تعميرات لپ تاپ و آموزش تعميرات موبايل در استان فارس  شيراز

دوره هاي حرفه اي آموزش تعميرات موبايل ، آموزش تعميرات لپ تاپ،آموزش تعميرات كامپيوتر،آموزش تعميرات تبلت،آموزش تعميرات تلفن همراه و اپل، براي اولين بار توسط بزرگترين آموزشگاه آموزش هاي شبكه و تعميرات پارسه در استان فارس و شهرهاي شيراز, مرودشت, كازرون, لارستان, جهرم, فسا, داراب, آباده و شهرهاي ديگر استان فارس برگزار مي شود  .

آموزش تعميرات موبايل و لپ تاپ دراستان مركزي اراك
 معرفي موسسه پارسه

انستيتو انفورماتيك پارسه در سال 88 با اخذ مجوز رسمي به شماره (27689) تاسيس گرديد با هدف ارتقاي سطح علمي و كيفي تعميرات فوق تخصصي سخت افزار كامپيوتر و لپ تاپ در ايران شروع به فعاليت نمود.
در راستاي رسيدن به اين هدف بستر هاي سخت افزاري و تجهيزات مدرن مورد نياز را تهيه و در كارگاه هاي مركز مستقر نموده است و هيات علمي متناسب و فرهيخته كه بهترين تعميركاران ايران به شمار مي روند را جذب نموده و به  تحقيق در راستاي بدست آوردن راهكار نوين تعميرات تجهيزات الكترونيكي و همچنين انتقال دست آورد ها به متقاضيان اقدام نموده است.

چشم انداز (vision)
اين  موسسه در راستاي چشم انداز كلي تدوين شده تلاش مي نمايد با توسعه كمي و كيفي  خدمات خود، بتواند بستري مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهيزات تخصصي تست و تعمير لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمير و بازيابي اطلاعات و آموزش فوق تخصصي تعميرات سخت افزار در عاليترين سطح كيفي در كشور را به عموم هم ميهنان فراهم آورد.

ماموريت (mission):
نظارت و كنترل كيفي و كمي بر فعاليت شعب ،افزايش شعب در سطح كشور ، اطلاع رساني به عموم هم ميهنان و بكارگيري ابزار هاي نوين فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترين ماموريت هاي اين واحد به شمار ميرود.

براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه ي آموزش تعميرات لپ تاپ و آموزش تعميرات موبايل در سايت پارسه مراجعه كنيد.


توضيحاتي در مورد استان فارس

استان فارس

در چند هزار سال پيش، در اين ايالت اقوام بومي اين سرزمين به ويژه ايلاميان سكونت داشته‌اند كه از آنان آثار زيادي در گوشه و كنار فارس بر جاي مانده‌است كه نشانگر اين است اين ناحيه ناحيه‌اي آباد و فرهنگي بوده‌است. پارسها مردمان بودند آريايينژاد كه معلوم نيست كِي به فلات ايران آمده‌اند، در كتيبه‌هاي پادشاه آشور شمشي اداد پنجم ۸۲۳ تا ۸۱۰ پيش از ميلاد و در كتيبهٔ سناخريب در سال ۶۹۱ پيش از ميلاد و همچنين در يك رشته از نامه‌هاي آرشيو پادشاهان آشور كه مربوط به حوادث ۶۵۳ تا ۶۵۲ پيش از ميلاد است، پارسوآش به عنوان يكي از ايالات منتهي عيلامي ذكر شده‌است، به عقيده محققان پارسوآش امكان دارد كه همان پارس باشد.

در برخي از منابع پارسوا با پارسواش يكسان دانسته شده‌است اما ريچارد نلسون فراي مي‌نويسد گمان نمي‌رود كه پارسواش همان استان پارسواي آشور در خاور درياچه اروميه باشد.بر اساس اسناد مورخان يوناني قبايل پارسي به شش طايفهٔ شهري و ده‌نشين و چهار طايفهٔ چادرنشين تقسيم مي‌شدند، طايفه‌هاي شهري عبارتند از: پاسارگاديان، مرفيان، ماسپيان، پانتاليان، دروسيان، گرمانيان كه مهم‌ترين آنها پاسارگاديان بودند و قبيلهٔ هخامنشي و پادشاهان ناحيهٔ پارس از اين قبيله هستند همچنين چهار طايفهٔ چادرنشين عبارتند از: دائي‌ها، مردها، دروپيك‌ها، ساگارتي‌ها دولت ايلاميان در سال ۶۳۶ پيش از ميلاد به دست آشوريان از بين رفت و شوش پايتخت آن به دست طوايف پارس افتاد.
از هخامنشيان تا پايان دوران ساساني
مؤسس پادشاهي پارس هخامنش است كه تقريباً در ۶۵۰ قبل از ميلاد مي‌زيست. پايتخت او شهري بوده‌است به همين نام كه خرابه‌هاي آن هنوز باقي است. از خود هخامنش كه سلسلهٔ بزرگي به نام او خوانده شده‌است، چندان اطلاعي در دست نيست اما محتمل است كه او طوايف مختلف پارس را متحد كرده باشد. پسر او چيش‌پيش از ضعف دولت عيلام بعد از مغلوبيت آنها در مقابل آشوربنيپال استفاده كرد و ناحيه موسوم به انزان يا انشان را كه شامل شوش و مجاور آن خوزستان بوده متصرف شد و عنوان پادشاه انشان را اختيار كرد چون وفات يافت يكي از پسرهايش مالك انشان و آن ديگري صاحب سرزمين پارس گرديد. در قرن ششم قبل از ميلاد هر دو قسمت به اطاعت يك نفر از دودمان مذكور درآمد كه كمبوجيه يكم نام داشت.

وي دختر استياكس پادشاه ماد به نام ماندانا را به زني اختيار كرد و كوروش بزرگ فرزندي بود كه از اين وصلت پيدا شد. كوروش در سال ۵۵۹ قبل از ميلاد جانشين پدر شد و در سال ۵۵۰ بر مملكت ماد تسلط يافت و اكباتان پايتخت آن را تسخير كرد. كوروش اكباتان را پايتخت تابستاني و شوش را پايتخت زمستاني خود قرار داد و نخستين دولت بزرگ جهاني يعني شاهنشاهي هخامنشي را بدين ترتيب بوجود آورد. هخامنشيان ۲۲۰ سال (از ۵۵۰ پيش از ميلاد تا ۳۳۰ پيش از ميلاد) بر بخش بزرگي از جهان شناخته‌شده آن روز از رود سند تا دانوب در اروپا و از آسياي ميانه تا اَپاختر خاوري آفريقا فرمان راندند. شاهنشاهي هخامنشي به دست اسكندر مقدوني برافتاد.
مقالات پارسه

 برخي از كاربران گوشي سوني اكسپريا ايكس زد از عرضه اندرويد نوقا براي اين گوشي ژاپني خبر داده‌اند و پس از بررسي‌هاي دقيق در وبسايت XDA، معلوم شد اين به روز رساني فعلا به كشورهاي استراليا، هلند، روسيه و تركيه محدود خواهد بود. گفته مي‌شود،‌ چشم بادامي‌ها به مرور زمان خوش طعم‌ترين نسخه اندرويد را براي ساير كشورها توسعه خواهند داد و به زودي امكان آپديت به اندرويد نوقا براي كاربران ايراني نيز فراهم خواهد شد.

حجم آپديت اندرويد 7 براي اكسپريا ايكس زد سنگين و حدود يك گيگابايت تخمين زده مي‌شود؛ بنابراين بهتر است از اتصال ايمن و دائم اينترنت واي فاي‌تان اطمينان حاصل كنيد و سپس نسبت به دانلود اين به روز رساني اقدام كنيد. همچنين، شما مي‌توانيد با مراجعه به مراكز خدمات رسمي سوني در سراسر ايران (البته پس از انتشار اندرويد 7.0 براي اكسپريا زد ايكس در ايران)، سيستم عامل دستگاهتان را با خيال راحت آپديت كنيد.

خدمات ماآموزش تعميرات موبايل در شيراز مي باشد .ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۵۸:۰۶ ] [ دستمال ] [ نظرات (1) ]

انتخاب  تور روسيه, باانگيزه ي تماشاي شهرهاي زيباي سنت پترزبورگ و مسكو و سواحل ديدني اين مناطق توانايي اين را دارد كه  نتخاب خوبي باشد.ولي بايد اين موضوع  را در نظر داشت كه كشور روسيه به علت نزديكي به قطب شمال داراي آب و هواي بادماي پايين مي باشد كه اين توصيه براي اكثرافراد خوشايند نيست.

پيشينه

تاريخ روسيه به قرن چهاردهم ميلادي بازمي‌گردد كه قلمرو پادشاهي تجاري مسكو به عنوان بازيگر اصلي در بين چندين منطقه كوچكتر مشابه مطرح شد. ايوان چهارم، معروف به ايوان مخوف، نخستين حاكم مسكو بود كه خود را تزار ناميد. در سده هفدهم رومانف به حكومت روسيه دست يافتند و تا سيصد سال بعد بر اين كشور حكومت كردند. پتر كبير و كاترين كبير از معروف‌ترين اين پادشاهان بودند كه اصلاحات زيادي را در جهت مدرنيزاسيون اين كشور به انجام رساندند.

در اوايل قرن بيستم، نارضايتي‌هاي عميق در ميان بخش‌هاي مختلف جامعه روسيه به اعتراضات گسترده‌اي در اين كشور انجاميد. در شرايطي كه حاكمان كشور نسبت به درد و رنج توده‌هاي مردم بي تفاوت به نطر مي‌رسيدند، جريان‌هاي سياسي راديكال در كشور قوت گرفتند. واقعه معروف به دوشنبه خونين در سال ۱۹۰۵، شكست از ژاپن در جنگ ۱۹۰۵ و شكست‌هاي اين كشور در جنگ جهاني اول به اين نارضايتي‌ها دامن زد. در سال ۱۹۱۷ انقلابي به رهبري حزب بلشويك، كه در سال ۱۹۰۳ به رهبري لنين و تحت تأثير آموزه‌هاي كارل ماركس تشكيل شده بود، به حكومت پادشاهي در اين كشور پايان بخشيد.

اوايل حكومت لنين با جنگ داخلي عليه حاميان سلطنت همراه بود و پس از مدتي رقابت براي جانشيني لنين شدت گرفت. وي در سال ۱۹۲۴ درگذشت و استالين در سال ۱۹۲۹ به رهبري بلامنازع حزب كمونيست شوروي دست يافت. سياستهاي استالين به صنعتي‌سازي سريع كشور انجاميد اما حكومت او با حجم غيرمنتظره‌اي از پاكسازي‌هاي سياسي، تبعيدهاي دسته‌جمعي و حبس و زندان همراه بود. در ژوئن ۱۹۴۱ آلمان به شوروي يورش برد و جنگي چهارساله درگرفت كه ۲۷ ميليون شهروند شوروي در آن جان باختند. روسيه در جنگ جهاني دوم پيروز شد و كنترل سياسي بيشتر قلمرو اروپاي شرقي و مركزي را براي خود تضمين كرد. استالين تا زمان مرگش در سال ۱۹۵۳ در قدرت باقي‌ماند. در اين دوران حزب كمونيست با استفاده از دستگاه امنيتي عظيم خود بر تمام جنبه‌هاي زندگي حيات اجتماعي جامعه تسلط يافت و شوروي با پرداخت بهايي گزاف از حيات انسان‌ها به يك ابرقدرت صنعتي و نظامي تبديل شد.

خروشچف جانشين استالين تلاش كرد تا جنبه‌هاي بي‌رحمانه حكومت استالين را افشا كرده و در عين حال بخش‌هاي كليدي حكومت كمونيستي را حفظ كند. وي سانسور را در جامعه كاهش داده و سياست خارجي همزيستي مسالمت‌آميز با غرب را در پيش گرفت اما با سركوب قيام سال ۱۹۵۶ مجارستان سلطه شوروي بر دولت‌هاي دست‌نشانده اين كشور ادامه يافت. با اين حال دستگاه حزبي اعتماد خود را به وي از دست داده و اعتبار خروشچف در پي نحوه مواجهه او با بحران موشكي ۱۹۶۲ كوبا كاهش يافت. خروشچف در سال ۱۹۶۴ در يك كودتاي حزبي ساقط شد. در دوران برژنف جانشين خروشچف، شرايط زندگي براي توده‌هاي مردم قابل پيش‌بيني تر و مناسب‌تر شد اما سركوب سياسي ادامه يافت. با اين حال با توجه به كاهش رشد اقتصادي و سربرآوردن مشكلات اجتماعي دوران برژنف به «عصر ركود» معروف شد. از سال ۱۹۷۹ شوروي در جنگي طولاني و خونبار در افغانستان درگير شد. يك نسل كامل قرباني جنگ شوروي در افغانستان شدند

اميدواريم كه تور ارزان روسيه به شما خوش بگذرد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۰۴:۱۶ ] [ دستمال ] [ نظرات (0) ]

در زمان كدنويسي وب سايت به كار بردن قطعه هاي كد php بهتر است يا اي اس پي ؟

اين دو زبان برنامه نويسي تحت وب ، متداول ترين |زبان ها|كدها} براي ساخت وب سايت هاي پويا ميباشند . از نظر كاربرد ميتوان گفت كه هر دو يك كاربرد دارد و تفاوت آنها در نوع نوشتن خطوط برنامه آنها ميباشد. بسياري از افراد كه اطلاع چنداني از نحوه عملكرد اين دو زبان برنامه نويسي ندارند به دنبال يافتن جوابي براي اين سوال ميباشند كه كداميك از اين برنامه نويسي ها بهتر ميباشد . در واقع اين مسئله گاها موجب ميشود كه بحث ها و تبادل نظرهايي ميان طراحان به وجود بيايد.

به اين خاطر كه اكثر طراحان وب سايت تنها به يكي از اين دو زبان تسلط دارند به سرعت در جواب با چنين سوالي اقدام به دفاع از برنامه اي ميكنند كه خود بر آن توانا ميباشند.

بعضي از كاربران براي نسخه اندرويد سايت و يا اين مسئله كه ظاهر يك وب سايت مهم تر است يا محتوا ؟ نيز دچار اختلاف نظر ميبانشد ، و يا حتي در رابطه با اهميت كم حجم كردن سايز و حجم تصاوير در طراحي سايت و يا اهميت بيشتر به كيفيت تصوير نيز ممكن است دچار اختلاف سليقه باشند ، اما بيشترين سوال از ما در اين زمينه  تفاوت بهينه سازي سايت در ميان اي اس پي و يا پي اچ پي ميباشد كه در بخش بعدي توضيح خواهيم داد.

منبع : براي طراحي سايت استفاده از زبان برنامه نويسي php بهتر است يا asp ؟

ساخت سايت responsive به خاطر تلفن هاي همراه پارت 4

ساخت سايت ريسپانسيو باعث ميشود همه كاربران از نحوه نمايش اطلاعات راضي بوده و اين مسئله يك استراتژي مهم در بازاريابي اينترنتي ميباشد. يكي از جنبه هاي زيباي ساخت سايت واكنش گرا اين است كه يك وب سايت واكنش گرا مي تواند وب سايت را براي يك بازديدكننده با بهترين امكانات و يا يك بازديدكننده با امكاناتي كاملا پيش پا افتاده كه هركدام از دستگاه هايي با صفحه نمايش هاي مختلف استفاده ميكنند ، به يك شكل نمايش دهد.

محال است كه اين مسئله در رتبه هاي سايت شما در ميان موتورهاي جستجو بي تاثير باشد زيرا در اين شرايط شما شرايطي مهيا نموده ايد كه بازديدكنندگان از هر راهي وارد وب سايت شما شدند نسبت به يكديگر فرقي نداشته و در واقع تمام كاربران داراي شرايطي برابر باشند . كدنويسي وب سايت واكنش گرا به نوعي براي سايت هاي خاص ميباشد.

منبع: استفاده از طراحي سايت واكنش گرا براي تلفن هاي همراه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۷:۵۰ ] [ دستمال ] [ نظرات (0) ]

انتخاب  تور ارزان روسيه, به قصد ديدن مناطق شيك سنت پترزبورگ و مسكو و سواحل جذاب اين مناطق ميتواند كه  نتخاب عالي باشد.ولي بايد اين داستان  را توجه كرد كه كشور روسيه به علت قرب به قطب شمال داراي جوي بادماي پايين است كه اين توصيه براي اكثرافراد خوشايند نمي باشد.

بايد ها و نبايد هايي كه بايد در مسكو رعايت كنيد


جنا ماكووسكي يكي از اهالي مسكو خط قرمز جاذبه هاي مسكو را شرح داده است و نكات سفر به مسكو را شرح داده است و پيشنهاداتي دارد .

1- وقت زيادي در ميدان سرخ هدر ندهيد .


مركز و نماد مسكو ميدان سرخ است . داراي گنبد ها و كليساهاي زيبايي ست . اما بهتر است بدانيد ميدان سرخي كه پر از گردشگر است و محيطي براي كسب درآمد و خريد سوغاتي اصلا نماد مسكو نيست .
 

 

سفر به روسيه


2- گردش در كيتاي گورود پيشنهاد بهتري ست .


ناحيه كيتاي گورود از نظر معماري و زيبايي شبيه ميدان سرخ است تفاوتي كه با ميدان سرخ دارد اين است كه جمعيت زيادي در اين مكان وجود ندارند .
شما مي توانيد با پياده روي در طول خيابان وارواكا به كليساهاي قديمي كيتاي گورود مي رسيد.
دانشگاه ايالتي مسكو در جنوب شهر واقع شده .محوطه اين دانشگاه داراي فضاي سبز بزرگي ست.  اين فضاي سبز در فصل تابستان مكاني مناسب براي پيكنيك و دوچرخه سواري ست . اين دانشگاه داراي ساختماني ست به شكل كيك عروسي بازديد از اين ساختمان را فراموش نكنيد .
اين ساختمان يكي از ساختمان هايي ست كه توسط استالين ساخته شده است .
3- موزه پوشكين را براي بازديد انتخاب نكنيد .

همانگونه كه ميتوانيد در موزه لوور وقت بگذرانيد و روزها ميتوانيد در موزه پوشن باشيد اما جمعيت باعث حواس پرتي شما ميشود .
اما مي توانيد به دنبال گالري ترتياكوف يا يك خانه ادبي برويد .
اين گالري شامل آثار هنرمندان روسي ست .
وقتي شما در اين گالري قدم ميزنيد مي توانيد سه قرن روسيه را ببنيد .
قيمت بليط ورودي اين خانه هنري نزديك ده دلار است . در دو قرن گذشته، جهان شكوفايي ادبيات روسيه ديده است. محل زندگي اكثر نويسندگان روسي مسكو بوده است .
 از محل زندگي آنها نگه  داري مي شود.خانه لئو تولستوي كه آخرين روزهاي عمر خود را در آنجا مشگذراند و مشغول نوشتن رمان رستاخيز بود با اسباب و وسايل قديمي نگهداري ميشود.
هزينه ورودي به اين موزه سه دلار مي باشد .

اميدواريم كه تور روسيه به شما خوش بگذرد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۵:۴۲ ] [ دستمال ] [ نظرات (0) ]

كاهش پيداكردن كاربران
اين مقاله توسط پايگاه طراحي سايت آماده شده است

5- محتوا نامفهوم : به كاربردن از متن|محتوا|مطلب} نامفهوم و پاراگراف هاي زياد ذهن را خسته ميكند . همواره از نوشته هاي قابل خواندن و با سايز مناسب استفاده كنيد تا چشم در خواندن خسته نشود . به كار بردن حالت هاي بولد و زير خط دار در جاي مناسب باعث خواناتر شدن نوشته شما ميشود .
6- تصاوير بسيار بزرگ : استفاده از تصوير در طراحي سايت اهميت ويژه اي دارد . اما گاهي اين عكس ها بعلت حجم زياد مانع لود شدن سريع صفحه سايت شما ميشود و بيننده را ترغيب به بستن پنجره سايت شما ميكند ! هنگام استفاده از عكس حتما آن را با برنامه هايي مانندفتوشاپ براي استفاده در وب بهينه كنيد تا از كوچكترين
ادامه مطلب

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۴:۰۷ ] [ دستمال ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 474
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب